درخواست همکاری در تدوین کتاب شهید سید علی دهقان

درخواست همکاری در تدوین کتاب شهید سید علی دهقان

تاریخ ثبت : 1399/10/11

افرادی آگاهانه یا از روی ناآگاهی در میان مردم این مسئله را مطرح نمایند که ثمره خونها و شهادتها و ایثارها چه شد. اینها یقیناً از عوالم غیب و از فلسفه شهادت بیخبرند و نمی ‏دانند کسی که فقط برای رضای خدا به جهاد رفته است و سر در طبق اخلاص و بندگی نهاده است حوادث زمان به جاودانگی و بقا و جایگاه رفیع آن لطمه ‏ای وارد نمی ‏سازد. و ما برای درک کامل ارزش و راه شهیدانمان فاصله طولانی را باید بپیماییم و در گذر زمان و تاریخ انقلاب و آیندگان آن را جستجو نماییم. مسلّم خون شهیدان، انقلاب و اسلام را بیمه کرده است. خون شهیدان برای ابد درس مقاومت به جهانیان داده است. و خدا می ‏داند که راه و رسم شهادت کور شدنی نیست؛ و این ملتها و آیندگان هستند که به راه شهیدان اقتدا خواهند نمود. و همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفای آزادگان خواهد بود. خوشا به حال آنان که با شهادت رفتند! خوشا به حال آنان که در این قافله نور جان و سر باختند! خوشا به حال آنهایی که این گوهرها را در دامن خود پروراندند!

صحیفه امام؛ ج 21، ص 92

به اطلاع دوستان و همرزمان و علاقه مندان به شهدا میرساند در راستای تدوین کتابی در خصوص شهید بزرگوار سید علی دهقان هستیم. اسناد ،تصاویر  و خاطرات خود را ارسال فرمایند.

همچنین  عزیزانی که از عنایات این شهید بهره مند شده اند و یا دلنوشته ای داشته اند نیز درخواست میگردد جهت طرح مطلب مورد نظر خود با شماره زیر  تماس حاصل نمایند09122631799  آقای آهنگری